![](/sites/default/files/articles/images/7224_g.jpg)
ביום שישי, הראשון לינואר, לפי המסורת, קהל רב של אנשי דת (גברים ונשים), נציגים של הקהילות הלטיניות בארץ הקודש, מאמינים מקומיים רבים ועולי רגל שביקרו התקבצו ביום הראשן של השנה החדשה מסביב לפטריארך הלטיני פואד טוואל בכנסיה של הפטריארכיה הלטינית של ירושלים על מנת לחגוג את סעודת האדון למען השלום.
תפילת הנאספים היתה מוקדשת למרים הבתולה המבורכת ביום שהוקדש עבורה כמתווכת של נסיך השלום, בנה – ישוע, עבור ארץ הקודש וכל תושביה.
סעודת האדון [מיסה] לוותה בקולותיהם של מקהלת הקוסטודיה ונערכה ע"י הסמינריסטים הפרנציסקאנים וע"י הסמינריסטים של הפטריארכיה הלטינית.
בסוף החגיגה, המאמינים יכלו להביע את איחוליהם לפטריארך, אשר לווה ע"י שגריר הוותיקן, מונסיניור קמל בטיש, הבישוף המסייע בדימוס, הקוסטוד של ארץ הקודש, האח הפרנציסקאני פיירבטיסטה פיצהבלה, וע"י ראש הקהילות הקתוליות דוברות העברית, האב דויד נויהאוז.
Mab
תפילת הנאספים היתה מוקדשת למרים הבתולה המבורכת ביום שהוקדש עבורה כמתווכת של נסיך השלום, בנה – ישוע, עבור ארץ הקודש וכל תושביה.
סעודת האדון [מיסה] לוותה בקולותיהם של מקהלת הקוסטודיה ונערכה ע"י הסמינריסטים הפרנציסקאנים וע"י הסמינריסטים של הפטריארכיה הלטינית.
בסוף החגיגה, המאמינים יכלו להביע את איחוליהם לפטריארך, אשר לווה ע"י שגריר הוותיקן, מונסיניור קמל בטיש, הבישוף המסייע בדימוס, הקוסטוד של ארץ הקודש, האח הפרנציסקאני פיירבטיסטה פיצהבלה, וע"י ראש הקהילות הקתוליות דוברות העברית, האב דויד נויהאוז.
Mab